Navigācija

 

Kredīts

Jūsu kredīta izmaksas sastāda ne kredīta summa un procentu vai komisijas maksājumi, bet lielāko tiesu - Jūsu attieksme pret dzīvi. Ja būsiet apmierināts un laimīgs, Jūsu kredīts Jums izraisīs pozitīvas emocijas pat gadījumā, ja konstatēsiet, ka Jūsu kredīta piedāvājums ne tuvu nav bijis izdevīgākajiem kredītu tirgū. Tātad viss ir atkarīgs no attieksmes. Sūdzoties Jūs ne vien traucējat sev saskatīt dzīves gaišās puses, bet arī izmaināt pasauli ap sevi: brīdī, kad Jums vajadzēs atbalstu, Jūs varat atrasties neapmierinātu ļaužu vidū, un tad Jums būs vēl grūtāk vērst savu skatu pozitīvisma virzienā.

Kredīts jau paņemts


Nesen izlasīju izteikumu, ka dzīves tumšās svītras var būt tikai skrejceļš labākiem laikiem. Dzīva metafora, vai ne? Ja esat paņēmis kredītu, jo Jums ir avarējis auto vai mājai sācis tecēt jumts, jādomā, ka tas ved uz ja ne jaunu automašīnu vai mājvietu, tad uz sakārtotu dzīvi gan.

Gudra kredīta aizņemšanās


Varbūt paskatīsimies, kā, gudri aizņemoties, Jūs varat tikpat, kā nemanīt kredīta klātbūtni savā dzīvē.


Pirmkārt, nevajag censties kredītu atdot pēc iespējas ātrāk. Saprotams, ka aizņēmums, no vienas puses, ir slogs mūsu budžetam, tomēr no otras - tas atvieglo situācijas, kad cita līdzekļu avota nav. Tādējādi Jūs atzīstat, ka patiesībā nekas jau nemainās: esat ar veselu ādu ticis no kādas problēmas laukā, un labi, ka Jums ir finanses, par ko kredītu atmaksāt. Centieties izvēlēties tādu kredītu, kas atmaksājams vairākās daļās. Tā Jūs mazāk izjutīsiet trūkstošos līdzekļus, kas veltīti aizņēmuma atdošanai.

Ātrie distances kredīti internetā


Kredīti gandrīz visās distances, īstermiņa jeb „ātro” kredītu vietnēs internetā, tos noformējot pirmo reizi attiecīgajā uzņēmumā, ir bez maksas. Šajā ziņā Jūsu kredīts tiešām neko nemaksā.

Ir arī slikti kredītu piemēri


Minot vienu slikto piemēru, lai Jūs saprastu, ka kredīts var izmaksāt arī daudz dārgāk, nekā Jūs domājat, es mēģināšu likt Jums piekrist, ka aizdevums jāatdod laikā. Proti, piemērs skar kredīta summu ar kavētiem maksājumiem, kas pieaugusi līdz apmēram, kas piesaistījusi parādu piedziņas darbiniekus. Atmaksājiet, lūdzu, savus parādus laikā un aizņemieties atbilstoši savai finanšu varēšanai!


Draugi

 


© 2016 Vau Vau