Navigācija

 

Kredīts telefonam


Vecais telefons saplīsis, apnicis, vai vienkārši laiks iegādāties jaunu? Ja nespējam pirkumu veikt no savas mēnešalgas, pēcāk nekarot zobus vadzī, tad izeja vienmēr ir kredīts. Protams, jābūt regulārām iemaksām mūsu algas kontā.


Kredīts telefonam bez iemaksas


Kā visus neliela apjoma kredītus, arī aizdevumu telefona iegādei mēs varam noformēt bez pirmās iemaksas. Ja, pērkat telefonu pie esošā sakaru pakalpojuma sniedzēja, Jūsu ikmēneša maksājumam par sarunām, īsziņām un internetu tiek pieskaitīta papildu summa līgumā par telefona iegādi minētajā apjomā. Parasti šādi līgumi tiek slēgti uz 12 vai 24 mēnešiem, un Jūs jau pirmajā dienā saņemsiet savu jauno telefonu.


Kur noformēt kredītu telefona iegādei


Kredītu varam noformēt arī pie distances jeb tā saukto ātro kredītu aizdevējiem. Tas nozīmē noteiktas summas apjomu, ko atmaksāsiet sev izdevīgā laika posmā.


Salīdzinot redzams, ka sakaru pakalpojumu sniedzēji nodrošinās ar ideālu kredīta ņēmēju: Jūs maksāsiet tik nelielas summas, ka pat īsti nemanīsiet atšķirību mēneša tēriņu ietvaros. Turklāt daudzi paredz Jūsu iespējamo vēlmi jau nomaksas perioda vidū iegādāties jaunu telefonu. Apjautājieties pie sava operatora, kādi nosacījumi ir šādam variantam.


Biežs sakaru operatoru paņēmiens, kā pārvilināt citu operatoru klientus savā tīklā, ir ļoti izdevīgs jauna telefona pārdošanas piedāvājums. Tam papildus tiek piedāvātas, piemēram, bezmaksas sarunas un īsziņas.

Bankas un citi aizdevēji


Arī bankas jeb tradicionālie aizdevēji piedāvā nelielus kredītus jebkurai vajadzībai. Tos sauc par patēriņa kredītiem. Viss, kas Jums jādara, ir jāsalīdzina procentu likmes. Tā kā tās var būt līdz pat 30 % gadā, atšķirība var būt ievērojama. Patēriņa kredīts domāts Ikdienas tēriņu, nelielu remontu vai kāda lielāka pirkuma iegādei. Telefons ietilpst nosaukto iemeslu vidū. Jums nebūs vajadzīgas vairākas darba algas, iespējams, divas šī patēriņa kredīta segšanai. Kopumā, kā liecina Nordea Finanšu rokasgrāmata, pirkuma kopsumma var sasniegt 6-8 darba algas, bet patēriņa kredīta atmaksas periods - no trim mēnešiem līdz pieciem gadiem. Katru mēnesi ir jāatmaksā pamatsumma ar procentiem, ko apmaksā no neatmaksātās aizdevuma summas. Pamats kredīta izsniegšanai ir aizņēmēja regulārie ienākumi, tātad nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.


Draugi

 


© 2016 Vau Vau